445C25D24M00000
מק"ט מוצר של DigiKey
110-445C25D24M00000TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
110-445C25D24M00000CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
110-445C25D24M00000DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
445C25D24M00000
תיאור
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
24 MHz ±20ppm גבישים 18pF 40 Ohms 2-SMD, No Lead
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
445C25D24M00000 דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
40 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
24 MHz
מארז ההתקן של הספק
2-SMD (5x3.2)
יציבות התדר
±50ppm
גודל / מידה
אורך 0.197‏ אינץ' x‏ רוחב 0.126‏ אינץ' (5.00 מ"מ x‏ 3.20‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±20ppm