625L3C040M00000
מק"ט מוצר של DigiKey
110-625L3C040M00000TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
110-625L3C040M00000CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
110-625L3C040M00000DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
625L3C040M00000
תיאור
XTAL OSC XO 40.0000MHZ CMOS SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
40 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
625L3C040M00000 דגמים
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±50ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
15mA