636L3C025M00000
מק"ט מוצר של DigiKey
110-636L3C025M00000TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
110-636L3C025M00000CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
110-636L3C025M00000DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
636L3C025M00000
תיאור
XTAL OSC XO 25.0000MHZ HCMOS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 MHz XO (סטנדרטי) HCMOS מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±50ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
16mA