CB3LV-3C-10M000000
מק"ט מוצר של DigiKey
110-CB3LV-3C-10M000000TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
110-CB3LV-3C-10M000000CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
110-CB3LV-3C-10M000000DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CB3LV-3C-10M000000
תיאור
XTAL OSC XO 10.0000MHZ HCMOS TTL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 MHz XO (סטנדרטי) HCMOS, TTL מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CB3LV-3C-10M000000 דגמים
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±50ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
12mA