CB3LV-3I-16M000000
מק"ט מוצר של DigiKey
110-CB3LV-3I-16M000000TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
110-CB3LV-3I-16M000000CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
110-CB3LV-3I-16M000000DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CB3LV-3I-16M000000
תיאור
XTAL OSC XO 16.0000MHZ HCMOS TTL
תיאור מפורט
16 MHz XO (סטנדרטי) HCMOS, TTL מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CB3LV-3I-16M000000 דגמים
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±50ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
זרם - הספקה (מקס')
12mA