TFE202P32K7680R
מק"ט מוצר של DigiKey
110-TFE202P32K7680RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
110-TFE202P32K7680RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
110-TFE202P32K7680RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TFE202P32K7680R
תיאור
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
32.768 kHz ±20ppm גבישים 12.5pF 50 kOhms 2-SMD, No Lead
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 kOhms
יצרן
אופן פעולה
בסיסי
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
סוג
kHz גביש (מזלג כוונון)
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-2‏ (1.2‏x‏2‏)
תדר
32.768 kHz
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.047‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.20‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±20ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.024‏ אינץ' (0.60‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
12.5pF