767163104GP
מק"ט מוצר של DigiKey
767-163-R100KP-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
767163104GP
תיאור
RES ARRAY 8 RES 100K OHM 16SOIC
תיאור מפורט
100k Ohm ±2% 200mW הספק לרכיב מבודד 8 רשתות נגדים מערכי נגדים ±100ppm/°C ‎16-SOIC ‏(0.220‎"‎‏, 5.59 מ"מ רוחב)‏
הספק לרכיב
200mW
סדרה
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
אריזה
צינור
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סוג מעגל
מבודד
התנגדות (Ohms)
100k
טולרנס
±2%