768161471GP זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
CTS Resistor Products
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
470 Ohm ±2% 100mW הספק לרכיב מחוברים באפיק (Bussed‏) 15 רשתות נגדים, מערכי נגדים ±100ppm/°C ‎16-SOIC ‏(0.220‎"‎‏, 5.59 מ"מ רוחב)‏
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
768161471GP
מק"ט מוצר של DigiKey
768161471GP-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
768161471GP
תיאור
RES ARRAY 15 RES 470 OHM 16SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מספר פינים
16
יצרן
CTS Resistor Products
הספק לרכיב
100mW
סדרה
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
אריזה
צינור
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מעגל
מחוברים באפיק (Bussed‏)
מארז‏ / תיבה
‎16-SOIC ‏(0.220‎"‎‏, 5.59 מ"מ רוחב)‏
התנגדות (Ohms)
470
גודל / מידה
אורך 0.440‏ אינץ' x‏ רוחב 0.220‏ אינץ' (11.18 מ"מ x‏ 5.59‏ מ"מ)
טולרנס
±2%