768163104GPTR13 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
CTS Resistor Products
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
100k Ohm ±2% 200mW הספק לרכיב מבודד 8 רשתות נגדים, מערכי נגדים ±100ppm/°C ‎16-SOIC ‏(0.220‎"‎‏, 5.59 מ"מ רוחב)‏
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
768163104GPTR13
מק"ט מוצר של DigiKey
768163104GPTR13-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
768163104GPTR13
תיאור
RES ARRAY 8 RES 100K OHM 16SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מספר פינים
16
יצרן
CTS Resistor Products
הספק לרכיב
200mW
סדרה
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מעגל
מבודד
מארז‏ / תיבה
‎16-SOIC ‏(0.220‎"‎‏, 5.59 מ"מ רוחב)‏
התנגדות (Ohms)
100k
גודל / מידה
אורך 0.440‏ אינץ' x‏ רוחב 0.220‏ אינץ' (11.18 מ"מ x‏ 5.59‏ מ"מ)
טולרנס
±2%