CP2088-219
מק"ט מוצר של DigiKey
2223-CP2088-219-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CP2088-219
תיאור
PELTIER, 8.8 X 8.8 X 2.19 MM, 2
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
TEC‏ (מצנן תרמואלקטרי) 4.3W ב-27°C 2 A 150°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CP2088-219 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
גובה
2.19 מ"מ
יצרן
Same Sky (Formerly CUI Devices)
מספר הדרגות
1
סדרה
זרם - מקס'
2 A
אריזה
תיבה
מתח - מקס'
3.8 V
סטטוס החלק
פעיל
התנגדות
1.43 Ohms
סוג
TEC‏ (מצנן תרמואלקטרי)
טמפרטורת פעולה
150°C
גודל / מידה
מרובע - אורך 8.80 מ"מ × רוחב 8.80 מ"מ
מאפיינים
חוטי מוליכים, לא-אטומים
Qmax‏ @ Th
4.3W ב-27°C
מספר מוצר בסיס
Delta Tmax @ Th
70°C ב-27°C