DL2000ID
מק"ט מוצר של DigiKey
2186-DL2000ID-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DL2000ID
תיאור
CURRENT SEN FLUX GATE/CL 2000A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
חיישני זרם 2000A 1 ערוצים שער שטף ‎, חוג סגור דו-כיווני מודול - מעבר יחיד
קטגוריה
תדר
DC ~ 300kHz
יצרן
ליניאריות
±0.0001%
סדרה
מתח - הספקה
±14.25V ~ 15.75V
אריזה
בתפזורת
זמן תגובה
1µs
סטטוס החלק
פעיל
זרם - הספקה (מקס')
185mA
עבור מדידה
AC/DC
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 65°C