DS200UB-10V
מק"ט מוצר של DigiKey
2186-DS200UB-10V-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DS200UB-10V
תיאור
CURRENT SENSOR FLUX GATE/CL 200A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 7
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
חיישני זרם 200A 1 ערוצים שער שטף ‎, חוג סגור דו-כיווני מודול - מעבר יחיד
קטגוריה
תדר
DC ~ 500kHz
יצרן
ליניאריות
±0.005%
סדרה
מתח - הספקה
±14.25V ~ 15.75V
אריזה
בתפזורת
זמן תגובה
1µs
סטטוס החלק
פעיל
זרם - הספקה (מקס')
104mA
עבור מדידה
AC/DC
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C