CCM02-5.08-CH | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | 5245-CCM02-5.08-CH-ND |
יצרן | euro-block |
תיאור | TERM BLOCK HDR 2POS 5.08MM |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 16 |
ייחוס לקוח | |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | זרם - IEC 20A |
יצרן euro-block | מתח - IEC 320 V |
סדרה | זרם - UL 15 A |
אריזה שקית | מתח - UL 300 V |
סטטוס החלק פעיל | מידה או תחום מידות של חוט - AWG 12-28 AWG |
סוג ראש, פיני זכר, מעוטף (2 צדדים) | עובי או תחום עוביי חוטים - ממ"ר 2.5 ממ"ר |
מספר המיקומים 2 | צבע ירוק |
מיקומים לרמה 2 | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 105°C |