VFD11AMS21AFSAA
מק"ט מוצר של DigiKey
2039-VFD11AMS21AFSAA-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VFD11AMS21AFSAA
תיאור
VFD-MS300, 3HP 2.2KW 230V 11A HD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 32
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דוחפים בתדר משתנה 11A 2200 W הרכבה בשלדה
קטגוריה
זרם - יציאה
11A
יצרן
Delta Electronics/Industrial Automation
הספק - עומס
2200 W
סדרה
מתח - הספקה
230VAC
אריזה
תיבה
ממשק
USB, RS-485
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 60°C