VFD49AMS23ANSAA
מק"ט מוצר של DigiKey
2039-VFD49AMS23ANSAA-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VFD49AMS23ANSAA
תיאור
VFD-MS300, 15HP 11KW 230V 49A HD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 38
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דוחפים בתדר משתנה 49A 11000 W הרכבה בשלדה
קטגוריה
זרם - יציאה
49A
יצרן
Delta Electronics/Industrial Automation
הספק - עומס
11000 W
סדרה
מתח - הספקה
230VAC
ממשק
USB, RS-485
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 60°C