1-NPT/603-1327
מק"ט מוצר של DigiKey
1-NPT/603-1327-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1-NPT/603-1327
תיאור
FAN AXL 120X38MM 12VDC RECT CONN
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 12VDC מרובע - אורך 120 מ"מ × גובה 120 מ"מ כדור ‎105.9 CFM‎‏ (2.97 מ"ק/דקה) מחבר מלבני 3 חיבורים
קטגוריה
רעש
41.0dB(A)
יצרן
הספק (Watts)
3.84 W
סדרה
RPM
אריזה
תיבה
סיומת
מחבר מלבני 3 חיבורים
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
מתח - נומינלי
סוכנות הרשאות
CE, CSA, UL, VDE
גודל / מידה
מרובע - אורך 120 מ"מ × גובה 120 מ"מ
משקל
‎0.565 lb (256.28 g)‎
רוחב
38.00 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
0.320A
זרימת אוויר
‎105.9 CFM‎‏ (2.97 מ"ק/דקה)
תחום מתח
4 ~ 13.2VDC
לחץ סטטי
0.300‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 74.7‏)
חומר - מסגרת
פלסטיק
סוג מסב
כדור
חומר - להב
פלסטיק
סוג מאוורר
אורך חיים @ טמפרטורה
70000 שעות ב-40°C