DRL-12V120W1EN
מק"ט מוצר של DigiKey
1145-DRL-12V120W1EN-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DRL-12V120W1EN
תיאור
AC/DC DIN RAIL 12V 120W - LYTE2
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 32
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
AC ספק-כוח למסילות DIN‏ 1 יציאה 12V 10A
קטגוריה
הספק (Watts)
120W
יצרן
Delta Electronics
מתח - בידוד
3 kV
סדרה
יישומים
ITE (מסחרי), מעבדה
אריזה
תיבה
יעילות
0.88
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 70°C (עם ירידת הערך הנומינלי (Derating‏))
סוג כניסה
AC
מאפיינים
יציאה מתכווננת, תיקון גורם הספק (PFC), כניסה אוניברסלית
מספר היציאות
1
גודל / מידה
אורך 4.87 אינץ' ‏x‏ רוחב 1.18 אינץ'‏ x‏ גובה 4.60 אינץ'‏ (123.7‏ מ"מ x‏ 30.0‏ מ"מ x‏ 116.8‏ מ"מ)
מתח AC - כניסה
90 ~ 264VAC
סוכנות הרשאות
CB, CCC, CE, cURus, EAC, KC, UKCA
מתח - יציאה 1
12V
מספר סטנדרטי
60950-1; 61010-1; 62368-1
זרם - יציאה (מקס')
10A