DRL-24V120W1ENA
מק"ט מוצר של DigiKey
1145-DRL-24V120W1ENA-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DRL-24V120W1ENA
תיאור
AC/DC DIN RAIL 24V 120W COATED
תיאור מפורט
AC ספק-כוח למסילות DIN‏ 1 יציאה 24V 5A
קטגוריה
הספק (Watts)
120W
מתח - בידוד
3 kV
יעילות
88.5%
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 70°C (עם ירידת הערך הנומינלי (Derating‏))
מתח AC - כניסה
90 ~ 264VAC
מתח - יציאה 1
24V
זרם - יציאה (מקס')
5A