DSTL-0418-12
DSTL-0418-12
Delta Standard Solenoid Products | Digi-Key Daily
DSTL-0418-12
מק"ט מוצר של DigiKey
1144-1296-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DSTL-0418-12
תיאור
SOLENOID PULL CONTINUOUS 12V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
רציף סולנואיד לפעולה מאומצת מסגרת סגורה (משיכה), גלילית סוג 0.125‏ אינץ' (3.18‏ מ"מ) מהלך 12VDC הרכבה בשלדה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DSTL-0418-12 דגמים
קטגוריה
הספק (Watts)
1.3 W
יצרן
Delta Electronics
התנגדות DC‏ (DCR)
110Ohm
סדרה
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
אריזה
תיבה
תצורת הסיומת
מוליכי חוט עם מחבר
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
קוטר 0.504‏ אינץ' x‏ אורך 0.689‏ אינץ' (17.50‏ מ"מ x‏ 12.80‏ מ"מ)
טכנולוגיה
אלקטרו-מכני
קוטר - גל
0.156‏ אינץ' (3.97‏ מ"מ)
סוג
מסגרת סגורה (משיכה), גלילית
פרטי הציר
עגול
מחזור עבודה
רציף
משקל
‎0.029 lb (13.15 g)‎
מתח - נומינלי
12VDC