WR11-L700-DE1-SW
מק"ט מוצר של DigiKey
602-1433-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
WR11-L700-DE1-SW
תיאור
CELLULAR ROUTER EMEA/APAC 4G/3G
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
LTE
קטגוריה
אפנון או פרוטוקול
LTE
יצרן
Digi
תדר
700MHz ~ 2.6GHz
סדרה
יישומים
שימוש כללי
אריזה
תיבה
קצב נתונים (מקס')
21Mbps
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
מתח - הספקה
5V