XB3-24B5UM-J
מק"ט מוצר של DigiKey
602-XB3-24B5UM-J-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
XB3-24B5UM-J
תיאור
XBEE 3 BLU BLE 5.4 U.FL MMT
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
Bluetooth 5.4‏v‏ Bluetooth‏ מודול מקלט-משדר 2.4GHz אנטנה לא כלולה, U.FL הרכבה משטחית
קטגוריה
ממשקים טוריים
ADC, SPI, UART
יצרן
סוג אנטנה
אנטנה לא כלולה, U.FL
סדרה
מעגל משולב / חלק בשימוש
EFR32MG
אריזה
מגש
גודל זיכרון
1MB Flash, 96kB RAM
סטטוס החלק
פעיל
מתח - הספקה
1.71V ~ 3.8V
סטנדרד/משפחת RF
Bluetooth
זרם - קליטה
13.5mA
פרוטוקול
זרם - שידור
32mA
אפנון
FSK
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
תדר
2.4GHz
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C