EC350V-06P
מק"ט מוצר של DigiKey
5239-EC350V-06P-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EC350V-06P
תיאור
TERM BLOCK PLUG 6POS 3.50MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
6 בלוק הדקים עם מיקום תקע, שקעי נקבה 0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ) 180° תלוי חופשי (בשורה)
קטגוריה
זרם - UL
8 A
יצרן
Dinkle Corporation, USA
מתח - UL
300 V
סדרה
מידה או תחום מידות של חוט - AWG
14-28AWG
אריזה
בתפזורת
עובי או תחום עוביי חוטים - ממ"ר
1.5-0.2 ממ"ר
סטטוס החלק
פעיל
צבע
ירוק
סוג
תקע, שקעי נקבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 120°C
מספר המיקומים
6
גימור חיבור מגע
בדיל
מיקומים לרמה
6
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מספר הרמות
1
גודל בורג
M2
פסיעה
מומנט - בורג
‎0.2Nm (1.7Lb-In)‎
כניסת חוט התקע
180°
אורך חישוף החוט
6 - 7 מ"מ
תצורת הסיומת
בורג
חומר מגע
סגסוגת נחושת
סוג ההרכבה
תלוי חופשי (בשורה)
חומר הבית
פוליאמיד (PA), ניילון
זרם - IEC
14A
גובה הבידוד
מתח - IEC
320 V