ECH350R-04P
מק"ט מוצר של DigiKey
5239-ECH350R-04P-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECH350R-04P
תיאור
TERM BLOCK HDR 4POS 3.50MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
קטגוריה
זרם - IEC
14A
יצרן
Dinkle Corporation, USA
מתח - IEC
320 V
סדרה
זרם - UL
8 A
אריזה
בתפזורת
מתח - UL
300 V
סטטוס החלק
פעיל
צבע
ירוק
סוג
ראש, פיני זכר, מעוטף (4 צדדים)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 120°C
מספר המיקומים
4
גימור חיבור מגע
בדיל
מיקומים לרמה
מאפיינים
שליבה (צד)
מספר הרמות
1
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
פסיעה
0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ)
חומר מגע
סגסוגת נחושת
כיוון פס פינים
90‎°‎, זווית ישרה
חומר הבית
פוליאמיד (PA), ניילון
תצורת הסיומת
לחם (Solder)
אורך זנב המגע
0.134‏ אינץ' (3.40‏ מ"מ)
סוג ההרכבה
חור מעבר
גובה הבידוד
0.284" (7.20mm)