ECH350V-09P
מק"ט מוצר של DigiKey
5239-ECH350V-09P-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECH350V-09P
תיאור
TERM BLOCK HDR 9POS 3.50MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
9 בלוק הדקים עם מיקום ראש, פיני זכר, מעוטף (4 צדדים) 0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ) אנכי חור מעבר
קטגוריה
זרם - IEC
14A
מתח - IEC
320 V
סדרה
זרם - UL
8 A
מתח - UL
300 V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 120°C