3.0SMCJ24A-13
מק"ט מוצר של DigiKey
31-3.0SMCJ24A-13TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
31-3.0SMCJ24A-13CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
31-3.0SMCJ24A-13DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
3.0SMCJ24A-13
תיאור
TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMC
תיאור מפורט
38.9V מלחץ77.1A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
3.0SMCJ24A-13 דגמים
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
3000W (3kW)
פעיל
קיבוליות @ תדר
3000pF ב-1MHz
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
24V
מתח - פריצה (מינ')
26.7V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
38.9V
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
77.1A