3.0SMCJ28A-13
מק"ט מוצר של DigiKey
3.0SMCJ28ADITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
3.0SMCJ28ADICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
3.0SMCJ28ADIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
3.0SMCJ28A-13
תיאור
TVS DIODE 28VWM 45.4VC SMC
תיאור מפורט
45.4V מלחץ66.1A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
3.0SMCJ28A-13 דגמים
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
3000W (3kW)
פעיל
קיבוליות @ תדר
1800pF ב-1MHz
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
28V
מתח - פריצה (מינ')
31.1V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
45.4V
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
66.1A