AP2114HA-3.3TRG1
מק"ט מוצר של DigiKey
AP2114HA-3.3TRG1DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
AP2114HA-3.3TRG1DICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
AP2114HA-3.3TRG1DIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AP2114HA-3.3TRG1
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT-223-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 1A SOT-223-3
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
AP2114HA-3.3TRG1 דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
90 µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
65dB (100Hz ~ 1kHz)
סטטוס החלק
פעיל
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סוג היציאה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר המייצבים
1
מארז‏ / תיבה
TO-261-4, TO-261AA
מתח - כניסה (מקס')
6V
מארז ההתקן של הספק
SOT-223-3
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V