AP2210K-3.3TRG1
מק"ט מוצר של DigiKey
AP2210K-3.3TRG1DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
AP2210K-3.3TRG1DICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
AP2210K-3.3TRG1DIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AP2210K-3.3TRG1
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 300mA ‎SOT-23-5‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
AP2210K-3.3TRG1 דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
180 µA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
15 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
75dB (100Hz)
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, קוטביות הפוכה
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
13.2V
מארז‏ / תיבה
SC-74A, SOT-753
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V