AP62800SJ-7
מק"ט מוצר של DigiKey
31-AP62800SJ-7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
31-AP62800SJ-7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
31-AP62800SJ-7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AP62800SJ-7
תיאור
IC REG BUCK ADJ 8A 12QFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ממיר Buck מייצבים ממותגים IC חיובי מתכוונן 0.6V 1 יציאה 8A 12-VFQFN
קטגוריה
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
יצרן
מתח - יציאה (מקס')
7V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - יציאה
סטטוס החלק
פעיל
תדר - מיתוג
400kHz, 800kHz, 1.2MHz
פונקציה
מוריד-מתח
מיישר סינכרוני
כן
תצורת יציאה
חיובי
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
טופולוגיה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג היציאה
מארז‏ / תיבה
מספר היציאות
1
מארז ההתקן של הספק
V-QFN2030-12 (Type A)
מתח - כניסה (מינ')
4.5V
מספר מוצר בסיס
מתח - כניסה (מקס')
17V