AP63200QWU-7
מק"ט מוצר של DigiKey
31-AP63200QWU-7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
31-AP63200QWU-7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
31-AP63200QWU-7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AP63200QWU-7
תיאור
IC REG BUCK ADJ 2A TSOT23-6
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ממיר Buck מייצבים ממותגים IC חיובי מתכוונן 0.8V 1 יציאה 2A SOT-23-6 דק‏, TSOT-23-6
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
AP63200QWU-7 דגמים
קטגוריה
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
יצרן
מתח - יציאה (מקס')
32V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - יציאה
סטטוס החלק
פעיל
תדר - מיתוג
500kHz
פונקציה
מוריד-מתח
מיישר סינכרוני
כן
תצורת יציאה
חיובי
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
טופולוגיה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג היציאה
מארז‏ / תיבה
מספר היציאות
1
מארז ההתקן של הספק
TSOT-23-6
מתח - כניסה (מינ')
3.8V
מספר מוצר בסיס
מתח - כניסה (מקס')
32V