AP7331-12SNG-7
מק"ט מוצר של DigiKey
31-AP7331-12SNG-7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
31-AP7331-12SNG-7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
31-AP7331-12SNG-7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AP7331-12SNG-7
תיאור
IC REG LINEAR 1.2V U-DFN2020-6
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 300mA U-DFN2020-6
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
75 µA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
85 µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
65dB (100Hz)
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
6V
מארז‏ / תיבה
‎6-UDFN‏, פדים חשופים
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
1.2V