AP7331-15WG-7
מק"ט מוצר של DigiKey
AP7331-15WG-7DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
AP7331-15WG-7DICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
AP7331-15WG-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AP7331-15WG-7
תיאור
IC REG LINEAR 1.5V 300MA SOT-25
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 36
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 300mA SOT-25
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
AP7331-15WG-7 דגמים
PSRR
65dB (100Hz)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מתח - כניסה (מקס')
6V
מארז‏ / תיבה
SC-74A, SOT-753
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
1.5V