AP7331-18SNG-7
מק"ט מוצר של DigiKey
31-AP7331-18SNG-7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
31-AP7331-18SNG-7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
31-AP7331-18SNG-7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AP7331-18SNG-7
תיאור
IC REG LINEAR 1.8V U-DFN2020-6
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 300mA U-DFN2020-6
PSRR
65dB (100Hz)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מתח - כניסה (מקס')
6V
מארז‏ / תיבה
‎6-UDFN‏, פדים חשופים
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
1.8V