AP7331-33SNG-7
מק"ט מוצר של DigiKey
AP7331-33SNG-7DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
AP7331-33SNG-7DICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
AP7331-33SNG-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AP7331-33SNG-7
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V U-DFN2020-6
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 300mA U-DFN2020-6
PSRR
65dB (100Hz)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מתח - כניסה (מקס')
6V
מארז‏ / תיבה
‎6-UDFN‏, פדים חשופים
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V