AP7343-105FS4-7B זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 300mA X2-DFN1010-4
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
AP7343-105FS4-7B
מק"ט מוצר של DigiKey
AP7343-105FS4-7B-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AP7343-105FS4-7B
תיאור
IC REG LINEAR 1.05V X2-DFN10104
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
60 µA
PSRR
75dB (1kHz)
מאפייני הגנה
זרם-יתר
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מתח - כניסה (מקס')
5.25V
מארז‏ / תיבה
‎4-XDFN‏, פדים חשופים
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
1.05V