AP7343-18W5-7
מק"ט מוצר של DigiKey
31-AP7343-18W5-7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
31-AP7343-18W5-7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
31-AP7343-18W5-7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AP7343-18W5-7
תיאור
IC REG LINEAR 1.8V 300MA SOT-25
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 300mA SOT-25
קטגוריה
זרם - יציאה
PSRR
75dB (1kHz)
מאפייני הגנה
זרם-יתר
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מתח - כניסה (מקס')
5.25V
מארז‏ / תיבה
SC-74A, SOT-753
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
1.8V