AP7343DQ-33W5-7
מק"ט מוצר של DigiKey
AP7343DQ-33W5-7DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
AP7343DQ-33W5-7DICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
AP7343DQ-33W5-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AP7343DQ-33W5-7
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT-25
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 36
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 300mA SOT-25
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
AP7343DQ-33W5-7 דגמים
PSRR
75dB (1kHz)
מאפייני הגנה
זרם-יתר
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
סוג היציאה
דירוג
לרכב
מספר המייצבים
1
הרשאה
AEC-Q100
מתח - כניסה (מקס')
5.25V
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V