AP7353D-28FS4-7
מק"ט מוצר של DigiKey
31-AP7353D-28FS4-7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
31-AP7353D-28FS4-7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
31-AP7353D-28FS4-7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AP7353D-28FS4-7
תיאור
IC REG LINEAR 2.8V X2-DFN10104
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 250mA X2-DFN1010-4 (Type B)
PSRR
90dB ~ 70dB (100Hz ~ 10kHz)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.8V