AP7361C-33FGE-7
מק"ט מוצר של DigiKey
AP7361C-33FGE-7DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
AP7361C-33FGE-7DICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
AP7361C-33FGE-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AP7361C-33FGE-7
תיאור
IC REG LIN 3.3V 1A U-DFN3030-8
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 1A U-DFN3030-8 (Type E)
זרם - רגיעה (Iq)
80 µA
PSRR
75dB ~ 55dB (1kHz ~ 10kHz)
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מתח - כניסה (מקס')
6V
מארז‏ / תיבה
‎8-UDFN‏, פדים חשופים
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V