AP7366EA-33W5-7
מק"ט מוצר של DigiKey
31-AP7366EA-33W5-7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
31-AP7366EA-33W5-7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
31-AP7366EA-33W5-7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AP7366EA-33W5-7
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 600MA SOT-25
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 600mA SOT-25
זרם - רגיעה (Iq)
80 µA
PSRR
75dB ~ 55dB (1kHz ~ 10kHz)
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, קצר
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מתח - כניסה (מקס')
6V
מארז‏ / תיבה
SC-74A, SOT-753
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V