B2100Q-13-F
מק"ט מוצר של DigiKey
31-B2100Q-13-FTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
31-B2100Q-13-FCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
31-B2100Q-13-FDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
B2100Q-13-F
תיאור
DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 100 V 2A הרכבה משטחית SMB
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
7 µA @ 100 V
יצרן
קיבוליות @ Vr‏, F
75pF ב-4V, 1MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
מארז‏ / תיבה
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
2A
מארז ההתקן של הספק
SMB
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
790 mV @ 2 A
טמפרטורת פעולה - צומת
-65°C ~ 150°C
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA