BAS70-05Q-13-F
מק"ט מוצר של DigiKey
31-BAS70-05Q-13-FTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
31-BAS70-05Q-13-FCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
31-BAS70-05Q-13-FDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BAS70-05Q-13-F
תיאור
DIODE ARR SCHOT 70V 70MA SOT23-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 70 V 70mA (DC)‎ הרכבה משטחית TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
קטגוריה
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
2.5 ns
יצרן
Diodes Incorporated
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 50 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
תצורת דיודה
1 זוג קתודה משותפת
הרשאה
AEC-Q101
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
70 V
מארז‏ / תיבה
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
70mA (DC)‎
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-3
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1 V @ 15 mA
מספר מוצר בסיס
מהירות
אות חלש עד זרם Io ‎200mA‎, כל מהירות