BZT52C10-13
מק"ט מוצר של DigiKey
BZT52C10-13DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52C10-13
תיאור
DIODE ZENER 10V 500MW SOD123
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 10 V 500 mW ‎±6% הרכבה משטחית SOD-123
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BZT52C10-13 דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
200 nA @ 7 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
טולרנס
‎±6%
הספק - מקס'
500 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
20 Ohms