BZT52C11Q-7-F
מק"ט מוצר של DigiKey
31-BZT52C11Q-7-FTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
31-BZT52C11Q-7-FCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
31-BZT52C11Q-7-FDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52C11Q-7-F
תיאור
DIODE ZENER 11V 370MW SOD123
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 11 V 370 mW ±5.45% הרכבה משטחית SOD-123
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
יצרן
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
טולרנס
±5.45%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
370 mW
עכבה (מקס') (Zzt)
20 Ohms
מספר מוצר בסיס
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 8 V