BZT52C11S-7-F
מק"ט מוצר של DigiKey
BZT52C11S-FDITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BZT52C11S-FDICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BZT52C11S-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52C11S-7-F
תיאור
DIODE ZENER 11V 200MW SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 11 V 200 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-323
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BZT52C11S-7-F דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 8 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
±5%
מארז ההתקן של הספק
SOD-323
הספק - מקס'
200 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
20 Ohms