BZT52C15LP-7
מק"ט מוצר של DigiKey
BZT52C15LP-7DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BZT52C15LP-7DICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BZT52C15LP-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52C15LP-7
תיאור
DIODE ZENER 15V 250MW 2DFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 15 V 250 mW ‎±6% הרכבה משטחית X1-DFN1006-2
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BZT52C15LP-7 דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 10.5 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
טולרנס
‎±6%
מארז ההתקן של הספק
X1-DFN1006-2
הספק - מקס'
250 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
30 Ohms