BZT52C15SQ-7-F אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 0
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דיודות - זנר (Zener) 15 V 200 mW ‎±6% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SOD-323
BZT52C15SQ-7-F
מק"ט מוצר של DigiKey
31-BZT52C15SQ-7-FTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
31-BZT52C15SQ-7-FCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
31-BZT52C15SQ-7-FDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52C15SQ-7-F
תיאור
DIODE ZENER 15V 200MW SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
יצרן
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
טולרנס
‎±6%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
200 mW
מארז ההתקן של הספק
SOD-323
עכבה (מקס') (Zzt)
30 Ohms
מספר מוצר בסיס
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 10.5 V