הייצור של BZT52C16-7 הופסק והוא אינו זמין עוד ב-DigiKey‏.
תחליפים זמינים:
ישירים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 160
Comchip Technology
דיודות - זנר (Zener) 16 V 500 mW ‎±6% הרכבה משטחית SOD-123
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZT52C16-7
מק"ט מוצר של DigiKey
BZT52C16-7DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52C16-7
תיאור
DIODE ZENER 16V 500MW SOD123
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
BZT52C16-7 דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 11.2 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
טולרנס
‎±6%
הספק - מקס'
500 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
40 Ohms