BZT52C16Q-7-F אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Shenzhen Slkormicro Semicon Co., Ltd.
קיים במלאי: 2,716
גיליון נתונים
דיודות - זנר (Zener) 16 V 370 mW ±5.63% הרכבה משטחית SOD-123
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZT52C16Q-7-F
מק"ט מוצר של DigiKey
31-BZT52C16Q-7-FTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
31-BZT52C16Q-7-FCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
31-BZT52C16Q-7-FDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52C16Q-7-F
תיאור
DIODE ZENER 16V 370MW SOD123
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
יצרן
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
טולרנס
±5.63%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
370 mW
מארז ההתקן של הספק
SOD-123
עכבה (מקס') (Zzt)
40 Ohms
מספר מוצר בסיס
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 11.2 V