BZT52C22T-7 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Comchip Technology
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Comchip Technology
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דיודות - זנר (Zener) 22 V 300 mW ‎±6% הרכבה משטחית SOD-523
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZT52C22T-7
מק"ט מוצר של DigiKey
BZT52C22T-7DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BZT52C22T-7DICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BZT52C22T-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52C22T-7
תיאור
DIODE ZENER 22V 300MW SOD523
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 15.4 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
טולרנס
‎±6%
מארז ההתקן של הספק
SOD-523
הספק - מקס'
300 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
55 Ohms